בניית חניות וירטואליים בשיטוף עם אישופ

סיגמא ספייס שיתפה פעלוה הדוקה עם חברת אישופ הראשונה בישראל לבניית חנויות וירטואליות איכותיים.

חברת אישופ מובילה את מהפכת החנות הווירטואלית בישראל, פיתחנו והתאמנו חנות וירטואלית לכל מגזר במטרה לספק לך את המוצר המושלם והאיכותי ביותר לצרכים שלך כעסק ולצרכי הלקוחות הגולשים באתר. חנות וירטואלית תאפשר לך כבעל עסק להגיע לקהל גולשים חדש המחפש לרכוש דרך האינטרנט. החנות הווירטואלית היא כלי נוסף שיאפשר לעסק שלך לגדול ולהתפתח כעסק.

במיוחד בזמנים אלו כאשר רכישות מקוונות דרך האינטרנט תופסות תאוצה עצומה ועסקים רבים בוחרים לפתוח חנות וירטואלית במקום עסק פיזי. חנות וירטואלית הינה למעשה אתר המאפשר לצרכנים לרכוש מוצרים ושירותים דרך האינטרנט. חנות וירטואלית מקשרת בין הקונה למוכר המוצר ללא מעורבות של גורם אנושי מתווך. הרחבת קהל הקונים הינה תוצר של השימוש במערכת מסוג זה. חנות רגילה בשונה מהחנות הווירטואלית נהנית מקהל קונים , המצוי באזור המוגבל לסביבת מיקומה של החנות. חנות וירטואלית או חנות אלקטרונית הינה עסק לכל דבר אך לעומת חנות רגילה, הוא באמצעות רשת האינטרנט ומאפשר חשיפה ואפשרות לביצוע קניות דרך אתר העוסק בתחום מסחר אלקטרוני ע"י ציבור במדינה שלמה או ברחבי העולם…

הרווח מהחנויות המקוונות והאלקטרוניות ברשת עולה במהרה על ההשקעה בהשוואה לחנות רגילה (פיזית) אשר עולה כסף רב בזמן הקניה או ההשכרה. בחנות וירטואלית אין ארנונה, אין חשמל, מים, ואין מיסים. עלות האחזקה השוטפת של חנות וירטואלית מכוסה במהירות על ידי הרווח ממכירת כמה מוצרים בודדים. אנחנו בחברת אישופ וסיגמא ספייס עוסקים בתחום זה הרבה שנים, אנו מבינים את צרכי העסק ולכן פיתחנו חנויות וירטואליות המתאימות במיוחד לכל מגזר. בנוסף, אם יש צורך בחנות וירטואלית מורכבת יותר ובעיצוב אישי, ניתן לבחור בחנות וירטואלית מותאמת אישית, במצב זה אנו למדים ביחד אודות צרכי הלקוח והפרויקט ומתאימים מערכת במיוחד עבורך.

תהליך זה יאפשר לך כבעל עסק להבין מהם המטרות בפתיחת החנות הווירטואלית ומי קהל המטרה אליו החנות שלך מכוונת. לאישופ ניסיון רב בחיבור חנות וירטואלית למערכות ERP ו CRM בכדי להעביר ולקבל נתונים מתוך מערכות פנים ארגוניות. חיבור שכזה הינו יתרון עצום לחנות שלך ויאפשר לבעל החנות להפעיל אתר מקצועי יותר, מסודר יותר והכי חשוב מעודכן יותר. חיבור למערכת CRM או חיבור למערכת ERP יאפשר גם לקבל נתונים חשובים מתוך החנות ישירות למערכת פנים ארגונים ובכך לייעל את פעילות העסק והחנות הווירטואלית. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ בהקמת חנות וירטואלית מתקדמת.