עולם האינטרנט מתפתח בקצב מהיר כאשר תמיד מחפשים חידושים ואת הדבר הבא.
לעיתים מתפתחים מוצרים נחמדים אבל לא תופסים ולעיתים הגימיק והניסיון תופס והופך לדבר הבא, הדבר הבא שהוא חובה לכל בעל עסק ולכל העוסק באינטרנט. כזה הוא הפייסבוק, התחיל בקטן והפך למפלצת, מפלצת נחמדה שמספקת פלטפורמה לרשת חברתית.

פייסבוק במהותו עוזר לאנשים להיות בקשר עם אנשים אחרים ולהפיץ ולהגדיל את מעגל החברים שלהם עד כדי החברים של החברים וכאלו שמעולם לא הכרנו. פלטפורמה זו, עקב היותה שמישה בקרב מספר עצום של משתמשים, הפכה להיות פלטפורמה טובה לבעלי עסקים, ממש כפי שגוגל התחילו ממנוע חיפוש למנוע פרסום.

סיגמא ספייס גאה להציע מוצר חדשני וייחודי, שיווק באינטרנט באמצעות המדיה המובילה בעולם בניית אתר בפייסבוק הכולל ממשק לניהול התוכן באופן דינמי . מערכת הניהול שיפתחה סיגמא ספייס לאתר הפייסבוק באפשרותה לעדכון תכנים, תמונות, סרטונים ועוד הרבה דברים יחודיים.

צעד ראשון בבניית אתרים בפייסבוק :
כדי להפעיל אתר בפייסבוק או להתחיל לשווק אותו נכון, עליכם להכיר את הגדרות הפייסבוק באופן מלא על מנת לדעת למצות אותן עד תום.

הפייסבוק הינו אתר מוגבל למדי, אשר אמנם מאפשר לפתוח דף מעריצים כמעט לכל מטרה, אבל אינו מעניק אפשרויות עיצוב או שינוי רבות. אנו בחברת סיגמא ספייס בקיאים ביישומי הפייסבוק ויכולים לאפשר לכם ליצור דף מעריצים שונה ומיוחד יותר מעסקים אחרים.

1- מתחילים ביצירת לשונית נחיתה מסקרנת וייחודית, לשונית הנחיתה היא בעצם הדף הראשון אותו ייראו כל הגולשים, גם כאלו שהם מעריצים שלכם וגם כאלו שלא. החשיבות שבלשונית הנחיתה היא שזהו בעצם חלון ההצצה הראשון של הגולש לחברה או המוצר שלכם, בלשונית הנחיתה חשוב לכלול תיאור ברור ומתומצת של מטרת החברה, המוצרים והשירותים שלה. חשוב מאוד לכלול לינק לדף הבית שלכם, כך כל גולש מסתקרן יוכל בקלות לגשת למידע נוסף בנוגע לחברה.

2- יצירת תמונה מיוחדת עבור דף הנחיתה. התמונה תכלול לרוב את לוגו החברה, את הטקסט בו אתם מעוניינים שימשכו את הגולשים. לכן ניתן להשקיע בתמונת הפרופיל אשר תהיה זמינה גם עבור גולשים שעוד לא ביקרו בדף שלכם.

מה עושים עם עמוד עסקי בפייסבוק ?

1- כמה שיותר LIKE: כשפותחים עמוד חדש, ממש כמו שפותחים חשבון פרטי חדש, אין לכם חברים בחשבון. יש צורך להתחיל להפיץ את העמוד הזה, לשלוח לחברים הקרובים והמשפחה, לשלוח ללקוחות ולהגדיל את כמות הלייקים ככל שניתן. כל לייק כזה שיעשו לכם אומר שיש לכם חבר חדש בחשבון העסקי, חבר שיקבל בכל פעם את העדכונים שתפיצו.

2- עדכונים שוטפים : לאחר שיש לכם חשבון והתחלתם לצרף חברים, יש להתחיל לעדכן ידיעות ב-WALL שלכם. כל ידיעה כזו תופיע בחשבונות של החברים שלכם ותקבל חשיפה הלאה, לחברים של החברים שלכם. ניתן להוציא ידיעות לגבי מוצרים או שירותים חדשים בעסק או חומר עדכני ורלוונטי בתחום שלכם כמו כתבות תמונות ובסרטונים.

3- הטמעה מקצועית באתר הפייסבוק : עמוד עסקי כזה בפייסבוק ניתן לשדרג ולעשות אותו הרבה יותר מעניין בעזרת אנשי מקצוע בתחום בניית אתרים. כיום ניתן ליישם ולהטמיע בחשבון פייסבוק כל דבר שתחשבו עליו, החל מבניית עמוד נחיתה מעוצב עד להעתקת תוכן האתר שלכם במלואו והצגתו בפייסבוק כולל מוצרים מהחנות באתר, גלריית תמונות וכל זה גם בניהול תוכן דינאמי על ידי מערכת הניהול הייחודית של סיגמא ספייס.

4- בחשבון העסקי בפייסבוק ניתן להוסיף כפתורים לתפריט הראשי. בנוסף לקיר הראשי בו מתפרסמות הידיעות והמידע הבסיסי ניתן להוסיף כפתור כאשר לחיצה עליו תציג עמוד בעיצוב ובהתאמה אישית.

מה תורם אתר עסקי בפייסבוק:

1- זירת פרסום וחשיפה נוספת- בניית אתר בפייסבוק משמעו עשיית שימוש בזירת פרסום נוספת – חבריכם ולקוחות פוטנציאלים שלכם לא יצטרכו לעזוב את פייסבוק בשביל לראות את האתר שלכם.

2- קידום האתר במנועי החיפוש– פלטפורמת פייסבוק כה פופולארית עד כי היא מקבלת יחס מועדף ממנועי החיפוש. לכן, ניתן לקדם את האתר בפייסבוק – לראש תוצאות החיפוש בגוגל! ובכך לחשוף את הגולשים הן לאתר אינטרנט הראשי והן לאתר בפייסבוק.

3- לידים, לידים ועוד לידים– מאחר ומדובר באתר אינטרנט מלא בתוך פייסבוק, ניתן גם להטמיע בו טפסי צור קשר לצורך איסוף לידים. כך ניתן למנף את שיטות השיווק שלכם ברשת האינטרנט ובפייסבוק. באותה מידה שחבריכם לוחצים לייק או קוראים סטטוס עדכני לגביכם, הם יוכלו להשאיר פרטים באמצעות הטופס שבאתר הפייסבוק.

4- פלטפורמה לקמפיינים פרסומיים– אתר בפייסבוק יכול להוות פלטפורמה מצוינת לקמפיינים שלכם בפייסבוק או בגוגל, או בכל פעולה שיווקית אחרת באינטרנט. תחשבו על זה, דף נחיתה אופטימלי הוא דף מעוצב, בעל תוכן רלוונטי ובעל טופס צור קשר ייחודי לאיסוף הלידים. את כל הפרמטרים הנ"ל ניתן ליישם באתר פייסבוק מעוצב ולהפנות את מודעות הקמפיין ישירות לאתר אשר כבר יושב בפייסבוק.

לסיכום
בניית אתרים בפייסבוק היא אינה משימה קשה לסיגמא ספייס. הפייסבוק חרט על דגלו את פשטות המערכת ונגישותה, ולכן אנו מעניקים לקהל לקוחותינו פתיחת דף עסק ואתר בפייסבוק. החוכמה בדף מעריצים לעסק היא ליצור משהו ייחודי לכם, משהו שונה ומרתק עבור הגולש האקראי.

כמו כן סיגמא ספייס, מציעה מערכת ניהול תוכן ייחודית המאפשרת לשלוט הן באתר הבית שלכם והן באתר הפייסבוק בו זמנית! מעדכנים פעם אחת, והתוכן מוצג גם באתר וגם בפייסבוק מידית.