בניית אתר תדמיתי לעסקים - הצלחה ברשת

סיגמא ספייס מאמינה כי בניית אתר לעסק יכול להוות מקור מצוין ליצירת אפיק תקשורתי עם הלקוחות, כמו כן זהו בעצם אתר שמהווה כרטיס ביקור וירטואלי.
האתר מייצג את העסק, ולקוחות שנכנסים לאתר, מתרשמים מרמת ההשקעה והתוכן, שמבחינתם שקולה לרמת העסק. במילים פשוטות: אם נדאג לבנייה מוצלחת של אתר תדמיתי - המוניטין של העסק יעלה – כי כיום אתר תדמיתי הוא הרושם העיקרי שיקבלו הלקוחות על העסק.

כל אתר תדמיתי מודרני צריך לקיים בו מפר אלמנטים שהם מפתח הצלחת העסק :
1- מערכת ניהול תוכן גמישה ליצירת תכנים איכותיים באופן עצמאי ללא התערבות אנשי מקצוע.
2- מערכת לרישום, שיווק וניהול קשרי לקוחות - מבוססת דואר אלקטרוני ומסרונים SMS.
3- אתר מעוצב ברמה גבוהה ונוחה.
4- הצגת טקסטים ותמונות.
5- גלישה נוחה, פשוטה וברורה.
6- משיכת לקוחות לבית הבעסק.

בעזרת מרכיבים אלו בית העסק יקבל בזמן קצר אתר העונה לכל צרכיך ובעלות נמוכה ממה שמצפים.

בניית אתר תדמית מחייבת בניית אתר מעוצב שישדר לגולש את האווירה והמסר העיקרי אותו מעוניינים להעביר אך החשוב מכל הוא מקצועיות. האתר חייב להיות מעוצב ע"י גרפיקאי מנוסה ולהבנות ע"י מתכנת מנוסה ככה שישדר מקצועיות, תקינות ובהירות.

אחד הדברים החשובים בבניית אתר תדמית היא מסר מהיר, פשוט. התפריט צריך להיות ברור, ממוקם במקום בולט ומלווה את כל עמודי האתר השונים. כאשר הגולש עובר בין העמודים הוא צריך לדעת היכן התפריט נמצא ושמקומו לא משתנה כל הזמן, לכן המטרההעיקרית היא להעביר את הגולש למידע הנדרש בכמה שפחות הקלקות ומעבר עמודים, לא נרצה לעייף את הגולש ולגרום לו לעזוב את האתר שלנו.

בפרויקט בניית אתר תדמית קיים גם נושא התכנים. בניית אתר אינה מסתכמת רק במציאת החברה המתאימה לבניית האתר אלא גם בבעל העסק שנדרש להביא את התכנים לאתר. יש להתכונן לכך, ככל שיהיו באתר יותר עמודים ככה יהיה יותר עבודה להכין את התוכן לאתר. עבודת הכנת הטקסטים והתמונות לאתר לרוב באחריות בעל העסק. הרי בעל העסק מכיר הכי טוב את התוכן שלו ולכן הוא זה שיכתוב את הטקסטים ויכין את התמונות.

פירוט חבילת אתר תדמיתי:

1. ניהול ויצירת דפי תוכן כגון :
• דף האודות -  זהו הדף הראשון שמופיע בכניסה לאתר. הוא מכיל את הקטגוריות השונות באתר, את שם העסק והלוגו, וכן מציג את תחום העיסוק של העסק. דף זה אמור למשוך את עין הגולשים והוא שקובע את הרושם הראשוני של האתר .

• דף האודות - בעת בניית אתרים תדמיתיים חשוב לשים דגש ולהבליט את החוזקות של העסק. לשם כך קיים דף האודות, בו מרוכזים פרטים אודות העסק - היסטוריה, הישגי העסק ומנהליו, מקימי העסק ועוד. פרטים אלו מעידים על אמינות ומצוינות.

דף יצירת קשר - בניית אתרים תדמיתיים מתאימה לעסקים שמציעים שרות או מוכרים מוצר. לאחר שהגולש התעניין בעסק, נרצה שיוכל ליצור קשר בקלות ולהזמין את השרות המוצע לו. נאפשר לו ליצור עמנו קשר באמצעות הצגה של מספרי הטלפון, פקס, כתובת דואר אלקטרוני ועוד .

2. האתר יוצג בשפה אחת , עם אפשרות שדרוג למס" שפות – בחר המתאים ( ערבית / עברית / אנגלית ) .
3. עיצוב מיוחד - לפי בקשת הלקוח עד 3 סקיצות .
4. ניהול תפריטים וכפתורי ניווט .
5. הצגת תכנים מתוזמנת על פי תכנון מראש .
6. מערכת לניהול מאמרים מקצועיים בתחום האתר .
7. עורך ויזואלי בסגנון WORD לעריכה קלה ונוחה של תכני האתר .
8. יצירת פרטי צור קשר של בעלי תפקידים כולל תמונה .
9. צפייה מפורטת בנתוני סטטיסטיקה דפים שנצפו, מספר גולשים וכ"ו .
10. התאמה למנועי חיפוש, כאשר בראשם Google.
11. התאמת האתר לאתרים ציבוריים כמו פיס בוקוטוויטר .

תזמין עכשיו וקבל שפע של מתנות , הורדת טופס ההזמנה

אל תשכח חברת סיגמא ספייס היא מהחברת הגדולות בארץ עם ניסיון הרבה שנים בבניית אתרים, פורטלים ותכנון פרויקטים שונים באינטרנט.